Ние им помагаме на светот расте, бидејќи 1983

Крајната Голем Панч Аркадни Игра Машинско

Краток опис:

Big Punch is a very popular sport, Big punch arcade simulator is also a very popular arcade game machine for arcade centre, bar, club, GYM, fitness centre, итн, for more information, pls leave us a message or call directly.

детали за производот

Тагови производ

Крајната Голем Панч Аркадни Игра Машинско

Specifications For Ultimate Big Punch Arcade Game Machine

тип Откуп Аркадни игри
точка Ultimate Big Punch
Игра Димензии W130 x D140 x H215CM
материјал метал
Optional Mechanism Coin Mechanism and Ticket Mechanism and Prize Redemption
моќ 110V/220V, 180W
Нето маса 160 килограми
MOQ 1 Поставете
OEM Custom design and custom shape are welcomed!
Apply To Трговски центар, Arcade Centre, Бар, Club, GYM, Fitness Center, School,итн

<Arcade Redemption Machine>

Features For King For Ultimate Big Punch Arcade Game Machine

1.Self-developed prize-out machine, canned beverage can be used as prizes;
2.Durable and long-lived machine with 90% metallic material, can bear the force easily;
3.Force sensing plate design, can sense the force accurately ;
4.Detachable machine base, can save package space in delivery to save shipping cost.

How To Play Ultimate Big Punch?

1. Before the game starts, the player push enough tokens or game coins.
2. Put on the boxing gloves which hang on right hand of the machine.
3. When the game starts, the punching ball will automatically come down.
4. After the punching ball is down, hit it hard during the specified time.
5. The digital tube will give the corresponding score according to the strength of the punching ball the player hit.
6. If the score exceeds the set score, the machine will automatically release the prize.
7. Get the prize from the prize outlet which on the left hand of the machine.

<Ultimate Big Punch>

Опции за контрола на квалитет

1, Влезните материјали инспекција: имаме строг систем на инспекција на влезните материјали квалитет.
2, обработка на инспекција: имаме КК провери на самото место на машина за обработка на.
3, Готови производи инспекција: по готови производи, сите машини треба да се одигра во случаен пред пакување.
4, заштита на пакување: на поинаков начин да се обезбеди безбедно во транспортот.
FCL(полн контејнер) – пена + смалуваат филм + извоз стандард брановидни случај
LCL Масовно – пена + смалуваат филм + извоз стандард дрвена рамка / дрвена гајба

 <Arcade Game Machine>

Нашите главни производи
1, Ретро Аркада машина (маса, коктел Табела, вертикална стил)
2, pinball машина
3, стрела машина
4, фудбал маси
5, Пандорината кутија конзола
6, Откуп Игра Машинско
7, Вендинг награда Игра Машинско
8, Играчка машина ноктот Крејн
9, kiddie вози / парк вози / Среќен Оди круг / браник автомобили / вози на животните / Ротари автомобили

Погодно место на нашите машини за игра?

1, Бар / Паб
2, Трговски центар
3, Центар за аркадни игри / Центар за забава
4, Насловна
5, Хотел
6, Насекаде имаат проток на клиенти

Зошто Изберете нас?

1, Вашиот доверлив партнер со долгогодишно искуство на производство и извоз!
2, висока контрола на квалитетот. Една цела година фабриката гаранција и доживотно одржување!
3, Навремени испораки!
4, Флексибилно производство доведе време!
5, Поддршка инспекција на трети лица!
6, 7*24 часа онлајн техничка поддршка!

Услови на плаќање T / T, L / C, Western Union, escrow
Состојба на плаќање 30% депозит во однапред, 70% биланс по инспекција, но пред породувањето
Време на испорака За една недела по добивањето на депозит
пакување Воздушен балон филм + се водат филмови + дрвена рамка / Дрвен сандак
Гаранција 1 година гаранција,доживотно одржување

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега