Ne të ndihmuar botën në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

lifang rreth
Lifang është një qendër burim i one-stop për FEC, qendra Arcade, amusement park dhe bar Arcade / kafene, ne gjithashtu ofrojmë shërbimin e planifikimit faqe projektim ...

Lifang është e vendosur në Animation kineze & Amusement Pajisje Prodhim Base - rrethin e Panyu e Guangzhou, ne integrimin e kërkimit medaljes operuar lojë Machine-së dhe zhvillimin, prodhimit dhe shitjes, produktet kryesore përfshijnë thua lojë vinç seri, Dhurata Arcade makinë seri, Arcade simulon lojë seri, game shpengim seri, fëmijët arcade lojë seri, Rides kiddie dhe mini rides të park, të tilla si carousel mini, fëmijët tren nget, makina parakolp, Rides kafshëve, etj.

Sherbime

Nëse keni nevojë për lojë dëfrim zgjidhje, ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje profesionale për klientët që duan të jenë të përfshirë në fushën e lojës zbavitës, përfshirë biznes me shumicë për lojëra dëfrim.

Na kontaktoni
Enquiry TANI